Krąg
      Kraków inaczej       Działalność       Statut       Szkolenia
 
Kraków inaczej

 • Kraków i SPA.
  Proponujemy wszechstronne wykorzystanie pobytu w naszym mieście dla zdrowia, urody i celów poznawczych. Oferujemy zabiegi kosmetyczne na bazie bogactw naturalnych ziemi krakowskiej oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem (w języku polskim, niemiecki lub rosyjskim).
 • Kraków i warsztaty fotograficzne.
  Proponujemy zwiedzanie miasta połączone z realizacją oryginalnych fotografii pod okiem krakowskiego artysty fotografika Włodzimierza Płanety. Polecamy ciekawe miejsca zajęć zarówno w Starym Krakowie jak i poza nim. Opcja dla profesjonalistów, ale także amatorów fotografii (w języku polskim i angielskim).
 • Kraków i golf.
  Polecamy zwiedzanie Krakowa połączone z aktywnym wypoczynkiem i grą w golfa. Zapraszamy do gry w golfa w Krakow Valley Golf & Country Club - pierwszym i największym kompleksie golfowym w południowej Polsce. Na obszarze 160 ha do Państwa dyspozycji są: 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, par 72, 6-dołkowe pole golfowe, par 18 oraz nowoczesna Akademia Golfa z Driving Range.
  Więcej o KVG & CC pod adresem www.golf.krakow.pl/
 • Kraków i jazda konna.
  Proponujemy zwiedzanie Krakowa połączone z jazdą konną. To doskonała forma aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, dla każdego, niezależnie od wieku. Należy do najbardziej ekscytujących form spędzania wolnego czasu. Jazda konna uspakaja, a terapia poprzez jazdę konną (hipoterapia) znajduje coraz większe grono zwolenników. Zapraszamy do Krakow Valley Golf & Country Club na naukę jazdy pod okiem instruktora, a potem do przejażdżki przez Jurajskie Parki Krajobrazowe, Dolinę Racławki i Dolinę Eliaszówki.
  Więcej o KVG & CC pod adresem www.golf.krakow.pl/